VIII Olimpiada Przedsiębiorczości

Informujemy, że do etapu okręgowego VIII Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowało się aż 9 uczniów z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

II etap 59 Olimpiady Chemicznej

Uczennica kl. III E Karolina Leśniak zakwalifikowała się do II etapu 59 Olimpiady Chemicznej. Eliminacje II etapu obejmują część teoretyczną i laboratoryjną, która odbędzie się 1 i 2 lutego w Poznaniu. Nauczyciel prowadzący Marta Skurniak.

OLIMPIADA "SOWA MATEMATYCZNA"

 

Czytaj więcej...

OLIMPIADA MATEMATYCZNA O Diamentowy Indeks AGH

Ruszyła VI edycja Olimpiady  (http://www.diament.agh.edu.pl/)       

Rozpoczęła się kolejna, VI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH". Prace z rozwiązaniami zadań z matematyki (również z fizyki, chemii i geografii z elementami geologii) wraz z formularzem zgłoszenia należy przesłać listem poleconym do 26 października 2012 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Czytaj więcej...

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Zapraszam pasjonatów matematyki do zapoznania się z zadaniami tegorocznej LXIII Olimpiady Matematycznej.

Pierwsza seria zawiera zadania, które należy rozwiązać i odesłać do 3 października.

Czytaj więcej...

XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego

zdjcie_olimpiadaUczennica klasy IId Ewa Krymarys brała udział w eliminacjach centralnych (III stopnia) XLII Olimpiady Języka Rosyjskiego przeprowadzonych w dniach 16-17 kwietnia 2011 roku w Warszawie i uzyskała tytuł finalisty. Opiekunem Ewy jest pani mgr Bożena Garncarek-Skrzypińska.

Czytaj więcej...

Olimpiada Geograficzna - Bartek, 7 w kraju!

176Zakończyła się 37 Olimpiada Geograficzna. W  zawodach centralnych odbywających się od 15 do 17 kwietnia w Lubniewicach k. Gorzowa Wielkopolskiego wzieło udział 118 najlepszych uczniów-geografów w Polsce, którzy przeszli pozytywnie przez etap szkolny i okręgowy. W tej grupie znalazło się dwoje uczniów naszej  szkoły: Bartosz Wojtaszczyk z III G oraz Dominika Jasik z II D.

Czytaj więcej...

stylesheettemplates//divmoduletablediv class=/stylesheet