Jesteś tutaj: Home

Konkurs wiedzy o obronie cywilnej – II LO najlepsze!

514084f9058e3 g1Osiem trzyosobowych reprezentacji szkół z terenu miasta Kalisza i powiatu kaliskiego zmierzyło się w powiatowych eliminacjach "Konkursu wiedzy z zakresu obrony cywilnej" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs został zorganizowany przez Wydział Zarządzania Kryzysowego I Spraw Obronnych Urzędu Miejskiego w Kaliszu. Tym razem impreza zagościła w murach IV liceum Ogólnokształcącego im. I.J. Paderewskiego w Kaliszu.

Zespołowo triumfowała drużyna z II Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Kaliszu. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kaliszu, a trzecie Zespół Szkół Techniczno - Elektronicznych w Kaliszu.

Indywidualnie pierwsze miejsce zajął Szymon Nowicki z IV Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu, drugie miejsce Monika Śmieszniak i Weronika Szemfel - obie uczennice z II Liceum Ogólnokształcącego. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała miasto Kalisz i powiat kaliski w finale "Konkursu wiedzy z zakresu obrony cywilnej", który zostanie rozegrany 10 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Jarocinie.

http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/1770752,w-kaliszu-odbyl-sie-konkurs-wiedzy-z-obrony-cywilnej-ii-lo,id,t.html

514084f9058e3 g1

Go to top