Szkoła Ucząca Się

Szkoła Ucząca Się

Laur Kościuszki

Kto jest online?

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Błąd
  • Błąd. Nie znaleziono kanału informacyjnego.

Wiadomości sportowe

TURNIEJOWE ŚWIĘTO TAŃCA

11We wtorek 29 kwietnia 2014r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie odbył się już po raz czternasty Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych naszego województwa. Tego dnia przypadał również Międzynarodowy Dzień Tańca. Było to prawdziwe święto, którego głównym celem była dobra zabawa, ale także propagowanie wśród młodzieży zdrowego stylu życia oraz form gimnastyczno – tanecznych. Nasza szkoła również wzięła udział w tej imprezie.
Organizatorami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Jarocinie, Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego, Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska" w Poznaniu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie.26

Piłka nożna

W piątek 11.04.2014 roku na boisku ZSG-H odbył się finał miasta Kalisza w piłkę nożną chłopców - orliki. Drużyna II LO godnie reprezentowała naszą Szkołę i po zaciętych meczach zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek na szczeblu rejonowym.Opiekun-Andrzej Prus.

DSC 02001DSC 02011

NA PRZEŁAJ PO MEDALE

W dniu 09.04.2014 w Parku Miejskmi odbyły się Mistrzostwa miasta Kalisza w biegach przełajowych . Podopieczni Pawła Wiśniewskiego i Waldemara Olszyny po raz kolejny potwierdzili swój prymat w Kaliszu zdobywając 5 medali.
Mistrzami Kalisza zostali:
Anna Przyjazna –I g- 1200 m
Marta Bińczyk –III c-1200 m
Oskar Pasternak – Ig – 1500 m

Brązowe medale zdobyli:
Agata Kuświk – If –1200 m
Mateusz Wojtaszek – I f – 1500 m

phoca thumb l 75phoca thumb l 76phoca thumb l 72

stylesheettemplates//divmoduletablediv class=/stylesheet